PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

W naszej pracy mieliśmy możliwość projektowania wielu mieszkań.

W każdym przypadku, skupialiśmy się na tym, aby stworzyć przestrzeń wygodną do życia.

Uważamy, że dobrze jest stosować rozwiązania trwałe, niebędące przejawami chwilowej mody.

Projektowanie pomieszczeń rozpoczynamy od dogłębnej rozmowy z klientem, poznaniem jego opinii, pragnień i wyobrażeń. W trakcie naszej pracy omawiamy warianty zaaranżowania przestrzeni, tak aby była funkcjonalna i spełniała wszystkie potrzeby Klienta. Naszym zdaniem najważniejsze jest dokładne i skrupulatne przemyślenie funkcji, jakie mają spełniać poszczególne miejsca w domu, zastosowanie ergonomicznych rozwiązań, następnie kształtowanie przestrzeni i kolorystyki.

Ponieważ remont jak i wykończenia są bardzo kosztowne warto stworzyć w pewnym sensie ponadczasową bazę, którą będzie można odświeżać i zmieniać już zdecydowanie mniejszym kosztem. Nie stawiamy na designerskie rozwiązania i objawy nietrafionej mody, bo meble i dodatki można z czasem zmienić. Skupiamy się na wykonaniu najwyższej jakości prac budowlanych i wykończeniowych, tak aby cieszyły Klienta jak najdłużej.

Jesteśmy zwolennikami wykorzystania każdej wolnej przestrzeni na przechowywanie od możliwie najwcześniejszego momentu planowania mieszkania. Dzięki takiemu podejściu możemy zmieścić na tej samej powierzchni więcej, nie powodując wrażenia bałaganu lub zmniejszenia przestrzeni.